Novelas ..y Actores

Novelas ..y Actores

AcasaAcasa  CalendarCalendar  GalerieGalerie  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Anahi şi-a inaugurat propriul magazin de îmbrăcăminte.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Autor Mesaj
~°•.Anita.•° ~
Vicepresidenta *NyA*
Vicepresidenta *NyA*

Cantidad de envíos : 1664

MesajSubiect: Anahi şi-a inaugurat propriul magazin de îmbrăcăminte.   Lun Aug 17, 2009 8:23 am

De la magazinul vedetei se pot achiziţiona cele mai la modă haine, lucru care îi vor face foarte fericiţi pe fanii actriţei. Sunt puse în vânzare costume de baie foarte sexy pe care sunt inscripţionate fraze în stilul său inconfundabil, jeans şi accesorii.

Una din frazele care se pot găsi pe articolele de îmbrăcăminte este: “Ce dificil este să fii tu însuţi!”.
“Cei care vor, îşi pot cumpăra şi cele mai moderne brăţări, dat fiind faptul că eu am făcut o pasiune pentru acest tip de accesorii şi câteodată am mâna încărcată de ele”, mărturiseşte actriţa. La magazinul lui Anahí cumpărătorii pot găsi şi tămâie “ca să alunge spiritele rele”.
În afară de Dulce María, toţi membrii formaţiei RBD au luat parte la inaugurarea magazinului lui Anahí şi au i-au urat prietenei lor foarte mult succes în lumea afacerilor.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului

Anahi şi-a inaugurat propriul magazin de îmbrăcăminte.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum: Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Novelas ..y Actores :: Anahi -